SZLAK PAWŁA BRYLIŃSKIEGO (aktualizacja 02.11.2017):

I.Grabów i okolice
Bilczew – ¶w. Idzi w kapliczce przydrożnej
Biskupice Ołoboczne – rzeĽby w ko¶ciele ¶w. Bartłomieja Apostoła; ¶w. Antoni z Dzieci±tkiem w kapliczce pod krzyżem
Sławin – przydrożna kapliczka słupowa z rzeĽbami; ¶w. Walenty w kapliczce przydrożnej
Ołobok – ¶w. Józef z Dzieci±tkiem (ko¶ciółek ¶w. Jana Chrzciciela na cmentarzu)
Gostyczyna – słup sakralny z rzeĽbami (z Chotowa) na ko¶ciele ¶w. Mikołaja Biskupa
Masanów – krzyż przydrożny z Chrystusem Ukrzyżowanym; krzyż na Mogile Szwedzkiej
Wielowie¶ Klasztorna – ¶w. Wawrzyniec w kapliczce przydrożnej, Chrystus Frasobliwy i Chrystus Ukrzyżowany w ko¶ciele ¶w. Wawrzyńca
Kania – krzyż przydrożny z rzeĽbami
Grabów – krzyż z rzeĽbami (ko¶ciół Niepokalanego Serca NPM i ¶w. Mikołaja); feretron i krzyż ¶cienny (ko¶ciół klasztorny Niepokalanego Poczęcia Naj¶więtszej Marii Panny)
II. Ostrów Wielkopolski i okolice
Ostrów Wlkp. Pru¶lin – Chrystus Spętany w kapliczce przydrożnej
Topola Mała – rekonstrukcja słupa sakralnego z rzeĽbami (przy drodze z Ostrowa do Odolanowa)
Gorzyce Wielkie - Chrystus Salvator Mundi, Chrystus Frasobliwy i ¶w. Józef z Dzieci±tkiem (ko¶ciół Naj¶w. Serca Pana Jezusa)
Kuroch – krzyż przydrożny z rzeĽbami
Nabyszyce – krzyż przydrożny z rzeĽbami
Raczyce – Chrystus Salvator Mundi w kapliczce przydrożnej
Odolanów – zespół rzeĽb z krzyży w Odolanowie, Gli¶nicy i Raczycach (ko¶ciół ¶w. Marcina); zespół rzeĽb z krzyża w Hucie; krucyfiks ¶cienny i krucyfiks stoj±cy, (ko¶ciół ¶w. Barbary)
Huta – ¶w. Jan Nepomucen w kapliczce przydomowej
Boników – krzyż przydrożny z rzeĽbami
Granowiec – krzyż przydrożny z rzeĽbami
Konradów – kapliczka murowana z rzeĽbami: Pieta, ¶w. Jadwiga Królowa, ¶w. Antoni
z Dzieci±tkiem
Cieszyn gm. So¶nie – Chrystus Frasobliwy (ko¶ciół ¶w. Michała Arch.)
III. Wieruszów i okolice
Wieruszów – dokument chrztu Pawła Brylińskiego (ko¶ciół ¦w. Ducha i Nawiedzenia N. M. Panny oraz klasztor ojców Paulinów)
Sokolniki – zespół rzeĽb z dwóch krzyży (ko¶ciół ¶w. Mikołaja)
Węglewice – Chrystus Frasobliwy w kapliczce przydomowej